درباره

>من :
✿ نه احساسی امـ
و نه منطقــے
فقطـــ
بـه گنجـــایش احساسمـ مینویسمــ..!✿

>نامم :
+اگر دو خط دو طرف عدد قرار بگیرن
عدد را مثبت می کنن
حتی اگر منفی باشد
دو خط که اسمشان قدرمطلق است
چادر من
قدر مطلق من است
چه خوب باشم چه بد
از من انسانی خوب می سازد
یادم باشد
قدر مطلق عدد را "مثبت" جلوه نمی دهد
بلکه عدد را مثبت می کند...+

✿بَچهـــــــ مُثبَت✿
منوی اصلی
جستجو
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
تدبیر در قرآن
آیه قرآن
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
کاربردی

کد ِکج شدَنِ تَصآویر

آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :

من واقعا نمی دونم چه جوری می خایم قیامت تو چشمای امام نگاه کنیم ؟! بگیم ما با معرفتا چی کار کردیم با میراثش؟! تا حالا مادر شهید رودیدی؟؟ تا حالا حس یه مادرکه بچه اش رو تکه تکه بر گردونن لمس کرده ای ؟؟ دیدی یه مادر شهید با عکس پسرش حرف بزنه؟!!

دیدی یه مادر شهید استخونهای جوان قد بلندش رو بغل کنه و باحسرت بگه پسرم روزی که برای اولین بار بغلت کردم از الان سنگین تر بودی؟!! دیدی یه مادر شهید هر وقت جوانی رو همراه با مادرش می بینه  نگاهش رو تا اونجایی که چشم کار می کنه دنبالشون بدرقه می کنه و اشک از چشماش می ریزه؟!! دیگه کسی نیست دست پدر پیر شهدا رو بگیره و بیاره اون ور خیابون!!! راستی ما کاری برای این مادر ها و پدر ها و شهداشون نکردیم اما هرچی از دستمون میومد کردیم تا فراموش بشن اکثر شهدای ما جوان بودند جوان های ما چه طوری حق این شهدا رو ادا کردند؟!! حق مادر شهدا را چه طوری ادا کردیم ؟!! تاحالا با دیدن بچه یه شهید حس کردی اگر بابا نداشتید چه می شد؟!! تاحالا بچه یه جانباز قطع نخایی رو دیدی که نمی دونه بقل بابا چه مزه ایه و آرزو داره برا یه بارم شده بابا شو تموم قد ببینه نه روی صندلی؟!! تاحالا بچه یه جانباز شیمیایی رودیدی که صدای باباش رو همیشه با سرفه شنیده و آرزو داره برای چند ساعت  هم که شده باباش سرفه نکنه و بتونه براش از بچه گی هاش بگه!!! هروقت رفتی بقل بابات و با مهربونی صورتد روبوسیده فکر کردی اگه الان بابات دست نداشت چه طوری می تونست اینقدر قشنگ و مهربون نوازشت کنه؟!! ما بنا نبود اینجوری بشیم !!! مابنا نبود به شهدا جاخالی بدیم!!! مابنا نبود جانبازانمون روخونه نشین کنیم!!! خونشون رو مفت بفروشیم !!! نفت هم گران شده!!! خانه هم گران شده!!! نان و... همه و همه گران شدند!!! فقط خون ارزان شده!!!خون شهدا ارزان شده!!! شهدا فراموش شدند!!!طفلکی بچه های شهدا!!! وقتی مارو می بینند چقدر جای خالی باباشون رو بیشتر حس می کنند!!! عجب روزگاری شده!!! جوان های زمان طاغوت شدند شهید همت /باکری / خرازی و... اماجوان های زمان انقلاب شدند اکس خور !!! اکس فروش!!! کراکی!!! فشن و... عجب جوان های با غیرتی ابرو گرفته !!! 2014 پاچه های شلوارها  بالا تا... دیگه چی می خواستند شهدامون!!! دیگه اسم خیابان هامون  هم داره خود به خود عوض میشه!!! خیابان مواد فروش ها!!! قرص فروشها!!! خیابان...!!! انگاری اونا از یه سیاره دیگه ای بودند!!! از یه عصر دیگه اونا فهمیدن این دنیای پوچ جای موندن نیست اونها مال اینجا نبودند!!!اینجا مال ماها هستش که موندیم محکم بچسبیم به زمین که آسمون مال ماها نیست!!! می گفتند نذارید امام تنها بمونه... ما جوانهای امروزی ما جوانهای انقلاب کاریکاتور امام رو کشیدیم!!! گفتند خواهرا... بعد از ماهم حجاب شما بهای خون ما هستش!!! ما هم عمل کردیم و اصلا بی حجاب نشدیم!!! همه حرفایی که میگن دروغه!!! اصلابی حجاب نیست توی شهرهای ما اینهایی که دارن راه می رن و اون شکلین عروسک هستند !!! سارا و دارا هستند!!! یا باربی های تازه مسلمون شده هستند!!!خوب عروسکم خوشگلش خوبه هرچه خوشگل تر مشتریش بیشتر اینطورنیست!!! کجا رهسپاریم  با سری بلند و سینه ای ستبر روی خون شهدا داریم پا می زاریم  خدا به دادمون برسه..!

دانشجو بود، دنبال عشق و حال،خیلی مقید نبود،یعنی اهل خیلی کارها هم

بود،تو یخچال خونه ش مشروب هم میتونستی پیدا کنی….

از طرف دانشگاه اردو بردنشون قم…قرار شد با مرحوم آیت الله

بهجت(ره)هم دیدار داشته باشن..

وقتی رسیدیم پیش آقای بهجت،بچه ها تک تک ورود میکردن و سلام

میگفتن،آقای بهجت هم به همه سلامی میگفت و تعارف میکرد که وارد

بشن…من چندبار خواستم سلام بگم…

منتظر بودم آقای بهجت به من نگاهی بکنن…امااصلا صورتشون رو به سمت

من برنمیگردوندن…درحالیکه بقیه رو خیلی تحویل میگرفتن…

یه لحظه تو دلم گفتم:”"حمید،میگن این آقا از دل آدما هم میتونه خبر داشته

باشه…تو با چه رویی انتظار داری تحویلت بگیره…!!!تو که خودت میدونی چقدر گند زدی…!!!”"

خلاصه خیلی اون لحظه تو فکرفرو رفتم…تصمیم جدی گرفتم که دور خیلی

چیزا خط بکشم،وقتی برگشتیم همه شیشه های مشروب رو

شکستم،کارامو سروسامون دادم،تغییر کردم،مدتی گذشت،یکماه بود که

روی تصمیمی که گرفته بودم محکم واستادم،از بچه ها شنیدم که یه عده از

بچه های دانشگاه دوباره میخوان برن قم،چون تازه رفته بودم با هزار منت و

التماس قبول کردن که اسم من رو هم بنویسن،اما به هرحال قبول کردن…

اینبار که رسیدیم خدمت آقای بهجت،من دم در سرم رو پایین انداخته

بودم،اون دفعه ایشون صورتش رو به سمتم نگرفته بود،تو حال خودم بودم

که دیدم بچه ها صدام میکنن"حمید..حمید…حاج آقا باشماست”"

نگاه کردم دیدم آقای بهجت به من اشاره میکنن که بیا جلوتر…آهسته در

گوشم گفتن:

یک ماهه که امام زمانت رو خوشحال کردی...


حجاب

کلیکش رو تو دلت بزن!

به مناسبت این پست خواستم سایتی رو معرفی کنم که بهترین احادیث رو

در قالب سایتی پیشرفته و جالب تهیه کرده است

همه ی ما برای رفع سوالاتمون درزندگی به سخنان اموزنده نیاز داریم

که شهر حدیث رفع کننده این نیاز هست


شهر حدیث
مضرات آشکار:
1-خود فرآموشی:شخصیت اصلی خودتان و ارزش هایتان را فرآموش خواهید کرد،دراین سریالها ،شخص بآزیگر خانه ای بسیار بزرگ و مجلل وسط یک بآغ یا کنآر دریآ دارد و در پارکینگ اش هم پورشه ی آخرین مدل پارک است و همه ی ما بادیدن این تصاویر حسرت میخوریم،چیزهای پوچی که تنها 3%مردم جهان آنهارا دارند و همین افراد هم روزی خواهند مرد و این خانه و کاشانه را در همین دنیا جا خواهند گذاشت..!

2-خدا فراموشی: کسانی که اداره ی این شبکه ها را بر عهده دارند اغلب مسیحی و یهودی یا بودایی هستند.این افراد هیچ اعتقادی به دستورات دینی خودشان هم ندارند و حرف هایی می زنند و کارهایی می کنند که کودک 4ساله هم آن را انجام نمیدهد،مسیحیان حضرت عیسی ع را پسر خداوند می دانند و میگویند خدا خودش را در لباس آدمیت به روی زمین آورده بود!
برای همین است که خداوند در سوره ی توحید میگوید:«بگو خدا یکتاست،خدایی که بی نیاز است،نه فرزندی دارد و نه زاییده شده است و هیچ کس مثل و همانند او نیست»وهمین کفرگویی ها باعث میشود که روی مخاطبانشان هم تاثیر منفی بگذارند.

3-افسردگی و خود زشت پنداری:مخرب ترین تاثیر مآهواره افسردگی و خود زشت پنداریست.بازیگرآن خآرجی با زینت هایی که دارند،همه ی زنآن جهان را تحریـک به تقلید از خودشان می کنند،خوب عده ای نمیتوانند این شکلی باشند،چون ذات انسان میخواهد لباس راحتی بپوشد پس شخص احساس میکند که کم ارزش است.به قول شهید مطهری:کسی که زیبایی اندیشه دارد،زیبایی ظاهرش را به نمایش نمی گذارد،پس شما مطمئنا ارزش بیشتری از زنآن جلوه گر دارید.

4-آلودگی روح و روآن:مشاهده تصاویر و فیلم های نامناسب مآهواره که بالا و پایین 18سآل ندارد باعث میشود شما شفافیت روح خود را به باد بدهید.خداوند در سوره ی نور-30 می فرماید:به مومنان بگو چشم های خود را از نگاه به نامحرمان فرو گیرند و عفاف خودرا حفظ کنند

5-تنبلی و گوشه نشینی:تکان نخوردن از جای خود و نشستن برای مدت های طولانی و تلآش نکردن برای آرزوهایتان و تنها نگاه کردن به موفقیت هایی که دیگرآن بدست میارن یکی از بدترین مضرات تلویزیون است.

6-طلاق:طبق نظرسنجی های انجام شده از زوج هایی که قصد طلاق دارند مشخص شده یکی از عوامل بی توجه شدن مرد نسبت به زن و یا ارتباط او با زنآن دیگر بوده است،علتش هم واضح است،هر زنی برای خودش زیبایی های منحصر به فرد خودش را دارد..یک نفر نمی تواند هم چشم درشت یاچشم آبی یا موهای طلایی داشته باشد،پس مرد پس از اینکه عفت نگاه خودش را از دست میدهد به زنآن دیگر هم علاقه مند میشود و همین باعث طلاق و جدایی است.

منبع:ملکه ی حجاب


نظر سنجی:
ماهواره از نظر شما چگونه است؟

1-خیلی باحاله

2-بدترین چیز دنیاست

3-عقده ای میکنه

4-ماهواره نداریم
دفترچه یادداشت یک شهید شانزده ساله در جریان تفحص پیگر شهدا، پیدا شد که گناهان هر روزش را در آن یادداشت کرده بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، راوی که یکی از بچه های تفحص پیکر شهداست می گوید: خواندن بخشی از یادداشتهای این شهید 16 ساله برای لحظاتی ما را به فکر فرو برد که کجائیم و چه می کنیم. گناهان یک روز او عبارت بودند از:

• سجده نماز ظهر طولانی نبود.
• زیاد خندیدم.
• هنگام فوتبال شوت خوبی زدم که از خودم خوشم آمد.

راوی در سطر آخر افزوده بود که: دارم فکر می کنم چقدر از یک پسر شانزده ساله کوچکترم... !شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات