درباره

>من :
✿ نه احساسی امـ
و نه منطقــے
فقطـــ
بـه گنجـــایش احساسمـ مینویسمــ..!✿

>نامم :
+اگر دو خط دو طرف عدد قرار بگیرن
عدد را مثبت می کنن
حتی اگر منفی باشد
دو خط که اسمشان قدرمطلق است
چادر من
قدر مطلق من است
چه خوب باشم چه بد
از من انسانی خوب می سازد
یادم باشد
قدر مطلق عدد را "مثبت" جلوه نمی دهد
بلکه عدد را مثبت می کند...+

✿بَچهـــــــ مُثبَت✿
منوی اصلی
جستجو
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
تدبیر در قرآن
آیه قرآن
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
کاربردی

کد ِکج شدَنِ تَصآویر

آمار وبلاگ
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • کل بازدیدها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین به روز رسانی :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل مطالب :

توهین به نام مقدس پیامبر اسلام (ص) توسط کفش

بازهم شاهد توهین و بی حرمتی بنام مقدس پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)

این بار توسط طراحی در مدل کفش های زنانه هستیم

طراحی مدل کفش زنانه با نام محمد(ص)

mohamamd Hitfun توهین به نام مقدس پیامبر اسلام (ص) توسط کفش
ملاله یوسف زی

امروز رو به دختری 16 ساله اختصاص میدم که اسمش ملاله است.او چند وقت پیش در خیابان های خاکی و جنگ زده پاکستان به مدرسه میرفت اما امروز این دختر پاکستانی و مسلمان ورد زبان مردم دنیا شده است و او را در ردیف آنجلینآجولی و باراک اوباما قرار میدهند.
داستان زندگی او خیلی خیلی جالب است..او به عنوان شجاع ترین دختر جهان نام گرفته است..
ملاله یوسف زی متولد 21تیر 1376 که البته مطابق با روز حجاب هم هست در ایالت سوات پاکستان به دنیا آمد.او در سن 11 سالگی با نام مستعار گل ماکی شروع به وبلاگ نویسی علیه طالبان کرد و تنها خواسته ی او حق تحصیل کودکان بود.
با تسلط چند سال پیش طالبان بر این منطقه تحصیل دختران ممنوع می‌شود و همه مدارس دخترانه با حمله و تهدید اعضای گروه طالبان مجبور به تعطیلی می‌شوند. ملاله که پدرش مدیر یک مدرسه در همان منطقه است این شرایط را نمی‌پذیرد و شروع به تلاش برای ایجاد امکان تحصیل دختران در سوات می‌کند .مطالبی در دفاع از حق تحصیل دختران در روزنامه‌های محلی و بین‌المللی چاپ می‌کند و خیلی زود تبدیل به پرچم‌دار تلاش برای احقاق حق تحصیل دختران در آن منطقه می‌شود.

طالبان ملاله را تهدید به قتل و قتل عام خانواده اش کردند ولی ملاله باز به فعالیتش ادامه داد،تا اینکه یک روز وقتی با دوستانش در اتوبوس مدرسه بود،گروهی از طالبان اتوبوس را متوقف می کنند و بالا می آیند و میگویند:«بگویید کدام یک از شما ملاله است وگرنه همه ی تان را می کشم.»ملاله شناسایی میشود و مورد اصابت گلوله به سر و گردنش میشود.
اورا به بیمارستان منتقل می کنندو خوشبختانه او زنده می ماند.با بهبود نسبی حال ملاله،او به بیمارستان سلطنتی ملکه الیزابت در انگلستان منتقل میشود و به هوش می آید.

در زمانی که ملاله در انگلستان به سر می‌برد هزاران پیام و دسته گل از سوی طرفداران او از سرتاسر جهان به‌سمت بیمارستان روانه می‌شود و گروه‌های طرفدار صلح و حقوق بشر به‌یاد او شبها جلوی بیمارستان شمع روشن می‌کنند. هزاران رسانه در مورد موضوع او کار می‌کنند و خیلی زود تبدیل به یکی از پرطرفدارترین سوژه‌های رسانه‌ای می‌شود."بان کی مون"دبیرکل سازمان ملل برای او پیامی می‌نویسد و در آن می‌گوید که مشخص است که طالبان از چه می‌ترسد: "دختری کتاب در دست".
ملاله در سازمان ملل سخنرانی می‌کند و دبیرکل سازمان ملل با صحبت‌های او اشک می‌ریزد، سخنرانی او در بیشتر شبکه‌های بین‌المللی رسانه‌های جریان اصلی به‌طور مستقیم پخش می‌شود. آن روز برای رسانه‌های دنیا روز ملاله است.

"افتخارات ملاله"

او جایزه صلح بین المللی کودکان را دریافت کرد.حکومت پاکستان به او جایزه شجاعت داد، وی همچنین برنده جایزه صلح بین‌المللی «تیپرری»شد. کسب جایزه «صلح معتبر» در اروپا به دلیل اراده و شجاعتش در حمایت از حق تحصیل برای دختران، جایزه «آزادی اندیشه پارلمان اروپا» موسوم به «جایزه آزادی افکار ساخاروف»، کسب نشان «شهروند افتخاری کانادا»، قرار گرفتن در لیست نامزدهای دریافت جایزه نوبل صلح ۲۰۱۳، کسب لقب «انسان دوست سال» از سوی پوهنتون هارورد، از دیگر افتخارات «ملاله» است.
همچنین مجلهٔ تایمز او را پس از باراک اوباما دومین شخصیت جهان در سال ۲۰۱۲ نامید و قرار است که دیویس گاگنهایم در همکاری مشترک با «والتراف پارکس» مستندی درباره زندگی وی بسازد و سرانجام ۱۰ اکتبر به نام روز «ملاله» از سوی دبیر کل سازمان ملل متحد تعیین شد.
او همچنین موسسه خیریه تاسیس کرد که ستارگان سینمایی از جمله آنجلینآجولی به این خیریه کمک کردند.
نقاشی از او توسط نقاش بریتانیا "جاناتان یئو" کشیده شده است و
در گالری ملی پرتره در لندن به فروش گذاشته شد تا درآمد حاصل از آن به خیریه ملاله داده شود.
نقاشی ملاله

کتاب"منم ملاله"
کتاب منم ملاله

کتاب خاطرات ملاله یوسف زی با عنوان «منم ملاله» ترجمه شده و در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می‌شود.
این کتاب شرح خاطرات ملاله یوسف زی از زمانی است که مورد اصابت گلوله طالبان قرار گرفت تا زمانی که به انگلیس منتقل شد. او همچنین در این کتاب به شرح فعالیت‌های فرهنگی‌اش در محل سکونتش دره سوات می‌پردازد که یکی از مراکز حضور طالبان در پاکستان است.
این کتاب با ویرایش کریستینا لمب - خبرنگار انگلیسی - نوشته شده و کتابی است که ورود آن به مدرسه‌های خصوصی پاکستان ممنوع شده است.
«منم ملاله» به زودی با شمارگان 1000 نسخه و قیمت 18 هزار تومان در انتشارات نگاه منتشر و در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود.

متن سخنرانی ملاله در سازمان ملل متحد در ادامه مطلب قرار دارد

منبع:ملکه حجابنماهنگ زیبایی عشق از حامد زمانی +آهنگ

با مفهوم
«حجاب و عفاف»

 


نماهنگ بسیار زیبای « زیبایی عشق » باصدای بسیار زیبای حامد زمانی که به عنوان سرود ملی حجاب و عفاف معرفی شده است .که نسخه آهنگ mp3 هم قابل دانلود است.


 

دانلود آهنگ mp3 با کیفیت عالی 12 مگابایت


متن ترانه آهنگ «زیبایی عشق»

مــاه اگــه نــــور خـــدا رو بگیـــره               تــا همیشـــه زینـــت آســمونــه

مــاه اگـــه کـــه خودنمــایی نکنه               همیشه روشن و کامل می مونه

کاش ستـــاره ی نجیــب آسمون               گــــره روســـــری شــو وا نکنـــه

کاشکــی هیــچ گلی برای دلبری              عطــــرشـــو حـــراج دنیـــا نکنـــه

تــــوی بــــازار کســــاد روشـــنی              کســی خورشیـدو کنـار نمی زنه

هر کی میرسه به زیبایی عشــق              دیگه زیبایـــی شـــو جار نمی زنه

دنیا نیـرنگه و رنگــــه بازی هـــاش             چشـــم نـــداره رنـگ عشقو ببینه

تو ولــی آئینـــه ای و حیفـــه کـــه              روی آئیــنــــه غـــبــاری بشیــنــه

آی گــــل محمـــدی کـاش بدونی              چـــه قشنگـــه جامـه ی حیای تو

تــــو دلـــت دریـــایـــی از محبتـــه              دنیـــا خیلـــی کوچیکـــه بــرای تو

آی گـــل محمــــدی کــاش بدونی              دنیـــا تشنـــه ی نجابتـــت شــده

طعنـــه ها مشتــی حباب روی آب             تـــازه وقــت استقـــامتــت شــده

تــــوی بــــازار کســــاد روشـــنـی              کســی خورشیـدو کنـار نمی زنه

هر کی میرسه به زیبایی عشــق              دیگه زیبایـــی شـــو جار نمی زنه

دنیا نیــرنگ و رنگـــه بازی هـــاش             چشـــم نــداره رنـگ عشقو ببینه

تو ولــی آئینـــه ای و حیفــه کـــه              روی آئیــنـــه غـــبــاری بشیــنــهادامه عکس ها در ادامه مطلب...

چندی است جماعتی كه خود را هنرمند می‌نامند، با تجری و گستاخی تمام اقدام به خدشه‌دار نمودن مبانی ارزشی اسلامی كرده و به بهانه‌های مختلف‌، پرده‌دری‌های اخلاقی خود را در فضای مجازی به نمایش عموم می‌گذارند.
از تهیه عكس‌های مكشفه در خارج از كشور و استودیوهای داخلی و انتشار آنان به صورت عمومی، تا شركت در مجالس فساد و انتشار فیلم‌های آن.
در آخرین نمونه از این دست، گروهی از این به اصطلاح هنرمندان، در فیلمی كه متاسفانه منسوب به سینمای دفاع مقدس می‌باشد، در بهشت‌زهرای تهران و در قلب قطعه شهدا، اقدام به گرفتن عكس‌هایی به دور از شئونات این مكان مقدس نموده و بی‌شرمانه آن را در فضای مجازی منتشر نموده‌اند. چقدر دستگاه نظارتی ما بی صاحب است كه این جماعت تازه به دوران رسیده اینطور جرات می كنند تا در چنین مكانی با خیال راحت عكس های آتلیه ای بگیرند و ككشان هم نگزد.

با توجه به بند "میم" وصیت نامه حضرت امام(ره) و با عنایت به این كه مدت‌هاست از هرگونه برخورد حداقلی از سوی متولیان امر در برخورد با این قبیل حرمت شكنی‌ها ناامید شده‌ایم، از امت حزب‌الله دعوت می كنیم كه راسا برای مقابله با حریم‌شكنان و ارزش ستیزان وارد عمل شوند.


بخشی از بند "میم" وصیتنامه امام خمینی(ره):

اكنون‌ وصیت‌ من‌ به‌ مجلس‌ شورای‌ اسلامی‌ در حال‌ و آینده‌ و رئیس‌جمهور و رؤسای‌ جمهور مابعد و به‌ شورای‌ نگهبان‌ و شورای‌ قضایی‌ و دولت‌ در هر زمان‌، آن‌ است‌ كه‌ نگذارند این‌ دستگاههای‌ خبری‌ و مطبوعات‌ و مجله‌ها از اسلام‌ و مصالح‌ كشور منحرف‌ شوند و باید همه‌ بدانیم‌ كه‌ آزادی‌ به‌ شكل‌ غربی‌ آن‌، كه‌ موجب‌ تباهی‌ جوانان‌ و دختران‌ و پسران‌ می‌شود، از نظر اسلام‌ و عقل‌ محكوم‌ است‌ و تبلیغات‌ و مقالات‌ و سخنرانیها و كتب‌ و مجلات‌ برخلاف‌ اسلام‌ و عفت‌ عمومی‌ و مصالح‌ كشور حرام‌ است‌ و بر همه‌ ما و همه‌ مسلمانان‌ جلوگیری‌ از آنها واجب‌ است‌ و از آزادیهای‌ مخرب‌ باید جلوگیری‌ شود و از آنچه‌ در نظر شرع‌ حرام‌ و آنچه‌ برخلاف‌ مسیر ملت‌ و كشور اسلامی‌ و مخالف‌ با حیثیت‌ جمهوری‌ اسلامی‌ است‌ به‌ طور قاطع‌ اگر جلوگیری‌ نشود، همه‌ مسئول‌ می‌باشند.

و مردم‌ و جوانان‌ حزب‌اللهی‌ اگر برخورد به‌ یكی‌ از امور مذكور نمودند به‌ دستگاههای‌ مربوطه‌ رجوع‌ كنند و اگر آنان‌ كوتاهی‌ نمودند، خودشان‌ مكلف‌ به‌ جلوگیری‌ هستند. خداوند تعالی‌ مددكار همه‌ باشد.


 • عکسهای چند روز بعد نیوشا ضیغمی بر سر مزار شهدا

 عکس  عکسهای جدید نیوشا ضیغمی بر سر مزار شهدا


در حالی که این روزها عکسهای نیوشا ضیغمی و جمعی از بازیگران زن با ظاهری نامناسب حاشیه ساز شده است ،او به همراه  عوامل پشت صحنه فیلم سینمایی فی تی له و ماه پیشونی ، با ظاهری متفاوت از همیشه بر سر مزار شهدا ظاهر شد تا شاید اینگونه خاطره ی عکسهای منتشر شده از او از اذهان خانواده های شهدا پاک شود.


 عکس  عکسهای جدید نیوشا ضیغمی بر سر مزار شهدا


منبع : سرباز آخر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic